Baustoff + Metall Česko

Aktuality

let s Vámi, 20 let pro Vás (23.06.2014)

Ten čas letí!

Letos už je to celých 20 let od založení naší firmy BAUSTOFF + METALL BRNO, s.r.o.. Od té doby jsme na Vaše stavby dodali stavební materiál v objemu převyšujícím 2 miliardy korun. Vzhledem k tomu, že se jedná o úzký segment speciálních materiálů pro suchou výstavbu, je to pěkné číslo. Namontovali jste toho opravdu hodně :-).

Za to díky Vám všem, našim věrným a spokojeným zákazníkům.

Máme za sebou dlouhou cestu. Začínali jsme v pronajatém skladu v Chrlicích, což byla spíše větší garáž. Postupně jsme budovali sortiment podle Vašich potřeb, brzy nám byl starý areál malý. V roce 2001 jsme se přestěhovali do nového areálu, kde nás najdete dodnes.

V roce 1997 jsme rozšířili naši nabídku o prodejnu v Třebíči. Přes počáteční obavy se toto ukázalo jako dobré rozhodnutí, BAUSTOFF + METALL TŘEBÍČ je dnes velmi dobře fungující prodejna. Díky za to místním spolupracovníkům, kteří jsou s námi od založení do dnes.

Dnes Vám může BAUSTOFF + METALL nabídnout stále se rozšiřující sortiment materiálů pro suchou výstavbu se všemi souvisejícími doplňky, vlastní autodopravu, půjčovnu lešení a nářadí, technické poradenství a hlavně dlouhodobé spolehlivé partnerství.

V roce 2007 začala fungovat filiálka v Praze BAUSTOFF + METALL BOHEMIA/strong>, s.r.o. a v roce 2009 jsme se rozrostli ještě o filiálku BAUSTOFF + METALL OSTRAVA, s.r.o..

Díky za dosavadní spolupráci, celý náš kolektiv se těší na její pokračování v dalších letech.

let s Vámi, 20 let pro Vás

« Zpět na seznam novinek