Baustoff + Metall Česko

Aktuality

Sport a odpočinek nejlepších zákazníků B+M.

Sport a odpočinek nejlepších zákazníků B+M. (23.06.2014)

Jako již několikrát v minulých letech, tak i letos uskutečnil BAUSTOFF + METALL BRNO v květnu pohodovou plavbu na plachetnici. Plavba byla odměnou našim věrným zákazníkům za předchozí celoroční spolupráci.

Letos jsme měli štěstí na velmi pěkné slunečné počasí. To nám umožnilo i každodenní koupání, byť moře ještě nedosahovalo letních teplot.

Číst článek


S firmou VOGL vstříc designu a akustice

S firmou VOGL vstříc designu a akustice (23.06.2014)

Ve dnech 10.- 11.6. proběhlo v bavorském městečku Emskirchen, sídlu výrobní firmy VOGL Deckensysteme , 2 denní školení na téma akustických děrovaných desek, akustických omítek a tvarových dílů, a to za účasti našich významných zákazníků z řad zpracovatelů, převážně firem zabývajících se realizací interierů. Stěžejním bodem byla prezentace inovativních řešení v této oblasti, mimo jiné např.

Číst článek


Baustoff+Metall rozdává v červenci zdarma stovky montérových blůz a kalhot

Baustoff+Metall rozdává v červenci zdarma stovky montérových blůz a kalhot (23.06.2014)

Neváhejte a zapojte se do jedinečné akce, kterou pro vás na červenec připravily pobočky Baustoff +Metall v Ostravě, Brně, Praze a Třebíči.

Za nákup v hodnotě nejméně 10.000 korun získáte montérkovou blůzu, nebo kalhoty dle vlastního výběru. Připraveny jsou velikosti od S až po XXL. Vybere si tedy střízlík i pořádný chlap.

Číst článek


DESIGN & FUNKCE<br>S DESKAMI KNAUF AMF THERMATEX SF ACOUSTIC

DESIGN & FUNKCE
S DESKAMI KNAUF AMF THERMATEX SF ACOUSTIC (23.06.2014)

Nové možnosti montáže kazetových podhledů.

Také už se vám stalo, že investor chtěl pěkný kazetový podhled, ale měl nízkou výšku místností, která neumožňovala dostatečné svěšení podhledu?

Číst článek


let s Vámi, 20 let pro Vás

let s Vámi, 20 let pro Vás (23.06.2014)

Ten čas letí!

Letos už je to celých 20 let od založení naší firmy BAUSTOFF + METALL BRNO, s.r.o.. Od té doby jsme na Vaše stavby dodali stavební materiál v objemu převyšujícím 2 miliardy korun. Vzhledem k tomu, že se jedná o úzký segment speciálních materiálů pro suchou výstavbu, je to pěkné číslo. Namontovali jste toho opravdu hodně :-).

Číst článek